Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy i Miasta Odolanów

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Monitor Polski
  • Dziennik Ustaw

Przejdź do: www.odolanow.pl

Treść strony

  • BURMISTRZ
    Marian Janicki

    Pokój nr 14 – I piętro
    Telefon +48 62 733 15 81
    e-mail: sekretariat@odolanow.pl
  • ZASTĘPCA BURMISTRZA
    Jan Prokop

    Pokój nr 9 – I piętro
    Telefon +48 62 733 15 81
    e-mail: jan.prokop@odolanow.pl
  • SEKRETARZ
    Krystyna Wiertelak
    Pokój nr 15 – I piętro
    Telefon +48 62 733 15 81
    e-mail: krystyna.wiertelak@odolanow.pl
  • SKARBNIK
    Beata Gościniak

    Pokój nr 3 – Parter
    Telefon +48 62 733 14 72
    e-mail: beata.gosciniak@odolanow.pl
  • ZASTĘPCA SKARBNIKA
    Marta Kosnowicz
    Pokój nr 3 – parter
    Telefon +48 62 620 08 55
    e-mail: marta.kosnowicz@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. obsługi biura rady, obsługi urzędu – sekretariatu,
    współpraca z organizacjami pozarządowymi

    Agnieszka Skobejko – Przybylak
    Pokój nr 13 – I piętro
    Telefon +48 62 733 15 81 wew. 50
    e-mail: sekretariat@odolanow.pl
  • Główny Księgowy Urzędu
    Maria Prokop
    Pokój nr 1.2 – parter
    Telefon +48 62 620 08 54
    e-mail: maria.prokop@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. księgowości
    Justyna Pełczyńska
    Pokój nr 3 – parter
    Telefon +48 62 620 08 65
    e-mail: justyna.pelczynska@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. księgowości
    Katarzyna Kupczyk
    Pokój nr 1.2 - parter
    Telefon +48 62 620 08 65
    e-mail: katarzyna.kupczyk@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. obsługi kasy
    Beata Szewczyk
    Pokój nr 1 – parter
    Telefon +48 62 620 08 58
    e-mail: beata.szewczyk@odolanow
  • Samodzielne stanowiska ds. wymiaru podatków
    Małgorzata Woźniak
    Pokój nr 1.1 – parter
    Telefon +48 62 620 08 57
    e-mail: malgorzata.wozniak@odolanow.pl
  • Justyna Smolarek
    Pokój nr 1.1 – parter
    Telefon +48 62 620 08 57
    e-mail: justyna.smolarek@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowiska ds. księgowości podatkowej i egzekucji
    Iwona Zawidzka
    Pokój nr 1 – parter
    Telefon +48 62 620 08 78
    e-mail: iwona.zawidzka@odolanow.pl
  • Anna Kryszczak
    Pokój nr 1 – parter
    Telefon +48 62 620 08 78
    e-mail: anna.kryszczak@odolanow.pl
  • Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
    Aleksandra Szkudlarz
    Pokój nr 8 – parter
    Telefon +48 62 620 08 60
    e-mail: aleksandra.szkudlarz@odolanow.pl
  • Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego 
    Anna Jasik
    Pokój nr 8 - parter
    Telefon +48 62 620 08 60
    e-mail: anna.jasik@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowiska ds. gospodarowania odpadami komunalnymi
    Paweł Serafin
    Pokój nr 2 – parter
    Telefon +48 62 620 08 80
    e-mail: pawel.serafin@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. drogownictwa, Inspektor Ochrony Danych Osobowych 
    Mateusz Feckowicz
    Pokój nr 4 – Parter
    Telefon 62 620 08 69
    e-mail: mateusz.feckowicz@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień, działalność gospodarcza
    Bożena Jabłońska
    Pokój nr 4 – parter
    Telefon 62 620 08 63
    e-mail: bozena.jablonska@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. prowadzenia archiwum zakładowego, prowadzenie centralnej ewidencji emisyjności budynków, obsługa programu "Czyste Powietrze"
    Paulina Kierzek
    Pokój nr 4 – parter
    Telefon +48 62 620 08 63
    e-mail: paulina.kierzek@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. kadr
    Edyta Mamot
    Pokój nr 2.1 – parter
    Telefon +48 62 620 08 81
    e-mail: edyta.mamot@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. płac
    Iwona Walkow
    Pokój nr 2.1 – parter
    Telefon +48 62 620 08 81
    e-mail: iwona.walkow@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. zagospodarowania przestrzennego i budownictwa oraz funduszu sołeckiego, Koordynator dostępności
    Michał Hołysz
    Pokój nr 12 – I piętro
    Telefon +48 62 620 08 66
    e-mail: michal.holysz@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. geodezji, gospodarki gruntami i mieniem komunalnym
    Elżbieta Pawlicka
    Pokój nr 12 – I piętro
    Telefon +48 62 620 08 71
    e-mail: elzbieta.pawlicka@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. ochrony środowiska oraz zamówień publicznych
    Aleksandra Fikus
    Pokój nr 12 - I piętro
    Telefon +48 62 620 08 72
    e-mail: aleksandra.fikus@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. zamówień publicznych
    Agnieszka Janiak
    Pokój nr 12.1 – I piętro
    Telefon +48 62 620 08 61
    e-mail: agnieszka.janiak@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowiska ds. inwestycji, pozyskiwania i obsługi inwestorów
    Dominik Sobczak
    Pokój nr 12.1 – I piętro
    Telefon +48 62 620 08 64
    e-mail: dominik.sobczak@odolanow.pl
  • Katarzyna Gałęzka
    Pokój nr 12.1 - I piętro
    Telefon: +48 62 620 08 64
    e-mail: katarzyna.galezka@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. inwestycji, pozyskiwania i rozliczania środków zewnętrznych
    Agnieszka Karwik
    Pokój nr 2 - parter
    Telefon +48 62 620 08 53
    e-mail: agnieszka.karwik@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. drogownictwa i melioracji
    Waldemar Sacher
    Pokój nr 19 – podwórze
    Telefon +48 62 620 08 69
    e-mail: waldemar.sacher@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowiska ds. drogownictwa i inwestycji drogowych
    Ewa Sitek
    Pokój nr 19 – podwórze
    Telefon +48 62 620 08 74
    e-mail: ewa.sitek@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. oświaty
    Anna Iwanek
    Budynek Zespołu Szkół w Odolanowie
    Telefon +48 62 733 12 05
    e-mail: anna.iwanek@odolanow.pl
  • Elżbieta Prusiewicz - Sajnaj
    Budynek Zespołu Szkół w Odolanowie
    Telefon +48 62 733 12 05
    e-mail: elzbieta.prusiewicz@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. informacji niejawnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego, oświetlenie uliczne i drogowe
    Tomasz Przytuła
    Pokój nr 19.1 – podwórze
    Telefon +48 62 620 08 67
    e-mail: tomasz.przytula@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną oraz Powiatowym Urzędem Pracy w zakresie staży, prac społecznie użytecznych, interwencyjnych i publicznych
    Elżbieta Bryjak
    Pokój nr 15 – II piętro
    Telefon +48 62 620 08 77
    e-mail: elzbieta.bryjak@odolanow.pl
  • Samodzielne stanowisko ds. promocji
    Michał Walków
    Pokój nr 10 – I piętro
    Telefon +48 62 620 08 62
    e-mail: michal.walkow@odolanow.pl
  • Informatyk
    Adam Budzik
    Pokój nr 16 – II piętro
    Telefon +48 62 620 08 70
    e-mail: ab@odolanow.pl
  • Biuro Podawcze
    Beata Sikora
    Telefon +48 62 620 08 62
    e-mail: beata.sikora@odolanow.pl
    pokój nr 10- I piętro
  • Radca Prawny
    Włodzimierz Płocharz
    Telefon +48 62 733 15 81
    e-mail: wlodzimierz.plocharz@odolanow.pl

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 18839
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-03-28 11:45:38